نژاد Ukrainian Levkoy

Ukrainian-Levkoy-cat-pic

Levkoy  اوکراینی یک گربه نژاد مخلوط است که از نژادهای Donskoy  و اسکاتلندی فولد است.  این گربه سانان به کنجکاو، بازیگوش و مهربان بودن معروف هستند

ممکن است این گربه‌ها را در پناهگاه‌ها و امدادگران بیابید، پس به یاد داشته باشید که فرزندخواندگی کنید! اگر می خواهید یکی از این گربه ها را به خانه خود اضافه کنید، خرید نکنید!

Levkoy  اوکراینی یک نژاد مخلوط تقریباً بدون مو است که منشا آن روسیه است. این گربه‌ها حیوانات خانگی بسیار خوبی هستند، مخصوصاً به این دلیل که دوست دارند با بچه‌ها بگردند و بازی کنند. آنها همچنین در محیط های زندگی کوچکتر به خوبی عمل می کنند و آنها را برای آپارتمان نشینان مناسب می کند. فقط به یاد داشته باشید که یک گربه بدون مو می تواند کمی بیشتر از یک بچه گربه مو کوتاه یا بلند نیاز داشته باشد.

خصوصیات نژاد

برخی از نژادهای گربه معمولاً مستقل و گوشه گیر هستند، حتی اگر از زمان بچگی توسط یک فرد بزرگ شده باشند. بعضی پیوند نزدیکی با یک نفر دارند و نسبت به دیگران بی تفاوت هستند. و برخی تمام خانواده را با محبت غرق می کنند.  نژاد تنها عاملی نیست که به سطوح محبت وارد می شود. گربه‌هایی که در خانه‌ای با اطرافیان بزرگ شده‌اند، با انسان‌ها احساس راحتی می‌کنند و راحت‌تر با هم ارتباط برقرار می‌کنند.

اگر می خواهید خانه خود را با یک گربه به اشتراک بگذارید، باید با سطحی از موهای گربه روی لباس و خانه خود مقابله کنید. با این حال، ریزش در بین نژادها متفاوت است. اگر اهل نظافت هستید، باید یا نژاد کم ریزش را انتخاب کنید یا استانداردهای خود را کاهش دهید.

به  دلیل شیوه های اصلاح نژادی ضعیف، برخی از نژادها مستعد مشکلات ژنتیکی خاصی هستند. این بدان معنا نیست که هر گربه ای از آن نژاد به این بیماری ها مبتلا می شود. این فقط به این معنی است که آنها در معرض خطر بیشتری هستند. اگر فقط به دنبال گربه ها یا بچه گربه های اصیل هستید، بهتر است دریابید که کدام بیماری های ژنتیکی در نژاد مورد علاقه شما مشترک است.

برخی  از گربه ها بچه گربه های همیشگی هستند – پر از انرژی و شیطنت – در حالی که برخی دیگر جدی تر و آرام تر هستند. اگرچه یک بچه گربه بازیگوش دوست داشتنی به نظر می رسد، اما در نظر بگیرید که هر روز چند بازی تعقیب و گریز با اسباب بازی موشی را که می خواهید انجام دهید، و اینکه آیا بچه یا حیوانات دیگری دارید که می توانند به عنوان همبازی در آن بایستند، در نظر بگیرید.

صدای برخی از نژادها بیشتر از بقیه با صدای میو، یغ و پچ پچ کردن است. هنگام انتخاب نژاد، به این فکر کنید که گربه چگونه صدا می کند و چند وقت یکبار. اگر “مکالمه” مستمر شما را دیوانه می کند، گربه ای را در نظر بگیرید که احتمال گپ زدن کمتری دارد.

بردبار بودن با کودکان، به اندازه کافی رسیدگی به حیوانات خانگی و در آغوش گرفتن آنها، و داشتن نگرش بی پروا نسبت به دویدن، جیغ زدن جوانان همگی از ویژگی هایی هستند که باعث می شود یک گربه بچه دوست باشد. رتبه‌بندی‌های ما تعمیم‌هایی است، و تضمینی برای رفتار هر نژاد یا گربه‌ای نیست. گربه‌ها از هر نژادی می‌توانند بر اساس تجربیات و شخصیت قبلی‌شان با بچه‌ها خوب باشند.

گربه‌های غریبه‌پسند با نگاهی کنجکاو یا بازیگوشی از مهمانان استقبال می‌کنند. دیگران خجالتی یا بی تفاوت هستند، شاید حتی در زیر مبلمان پنهان می شوند یا به اتاق دیگری می روند. با این حال، فرقی نمی کند که چه نژادی باشد، گربه ای که به عنوان یک بچه گربه در معرض انواع مختلف، سن، اندازه و شکل افراد مختلف قرار گرفته است، در بزرگسالی به غریبه ها بهتر پاسخ می دهد.

برخی از نژادها نیاز بسیار کمی به نظافت دارند. برخی دیگر برای تمیز و سالم ماندن نیاز به مسواک زدن منظم دارند. در نظر بگیرید که آیا برای گربه ای که نیاز به مسواک زدن روزانه دارد، وقت و حوصله دارید یا خیر.

برخی از نژادهای گربه باهوش‌تر از سایر نژادها شناخته می‌شوند. اما همه گربه ها، اگر از تحریک ذهنی مورد نیاز خود محروم شوند، مشغول کار خود خواهند شد. اسباب بازی های تعاملی گربه راه خوبی برای تمرین مغز گربه و دور نگه داشتن آنها از شرارت است.

دوستی با سایر حیوانات خانگی و دوستی با انسان ها دو چیز کاملاً متفاوت هستند. برخی از گربه ها بیشتر از بقیه حیوانات خانگی دیگر را در خانه می پذیرند.

آمار حیاتی

طول عمر:

۹ تا ۱۵ سال

طول:

متوسط

وزن:

۸ تا ۱۲ پوند

اصل و نسب:

روسیه

اطلاعات بیشتر درباره این نژاد

تاریخ

تاریخچه Levkoy اوکراینی به سال ۲۰۰۴ برمی گردد، زمانی که یک پرورش دهنده روسی به نام Elena Vsevolodovna Birjukova سعی کرد گربه Donskoy را با اسکاتلندی فولد پرورش دهد. نتیجه، Levkoy  اوکراینی بود، که دارای ماهیت بی موی نژاد والدین سابق و متمایز تا شده روی گوش دومی بود.

نام Levkoy اوکراینی به این دلیل انتخاب شد که گوش های این نژاد مختلط مانند برگ های گیاه Levkoy خم شده است .

این روزها، ممکن است لوکوی های اوکراینی را در پناهگاه ها یا تحت مراقبت گروه های نجات پیدا کنید. بنابراین اگر تصمیم گرفتید که این نژاد مخلوط برای شماست، حتماً فرزندخواندگی را در نظر بگیرید!

اندازه

Levkoy اوکراینی یک گربه متوسط ​​است. همانطور که همیشه وجود دارد، استانداردهای اندازه دقیق ممکن است متفاوت باشد.

وزن اکثر لوکوی های اوکراینی بین هشت تا دوازده پوند است و ماده ها اغلب به طور قابل توجهی کوچکتر از نرها هستند.

شخصیت

بلافاصله متوجه خواهید شد که Levkoy اوکراینی بسیار کنجکاو و بسیار کنجکاو است. آنها عاشق کاوش در هر گوشه و کنار محیط نزدیک خود هستند.

مهم است که بتوانید تنوع کافی در دنیای آنها فراهم کنید، که ممکن است شامل حرکت در اطراف درختان گربه یا خراشیدن پست ها باشد، و همچنین می خواهید روی برخی اسباب بازی های تعاملی هوشمند سرمایه گذاری کنید تا آنها را از نظر فکری علاقه مند نگه دارید.

Levkoy  اوکراینی غریزه بازی قوی دارد، که اگر بچه یا حیوانات خانگی دیگری دارید خبر خوبی است، زیرا این یک گربه اجتماعی است که از این شرکت سود می برد. همانطور که گفته می شود، اگر این گربه ها برای مدت طولانی تنها بمانند، وضعیت خوبی ندارند، بنابراین مطمئن شوید که خانه شما در اکثر اوقات روز خالی نباشد.

 

سلامتی

Levkoy  های اوکراینی به طور کلی گربه های سالم در نظر گرفته می شوند. اگرچه، آنها می توانند مستعد شرایط مشابهی باشند که نژادهای Donskoy  و Scottish Fold با آن مواجه هستند. مثل همیشه، مهم است که برای بازدیدهای منظم سلامتی با دامپزشک گربه خود برنامه ریزی کنید.

هیچ مشکلی برای سلامتی نژاد خاص مربوط به Levkoy اوکراینی وجود ندارد، اما همیشه مراقب علائمی باشید که گربه شما ممکن است در ناراحتی یا درد باشد.

 

اهمیت دادن

مانند همه گربه‌ها، مهم است که معاینات دامپزشکی منظم Levkoy اوکراینی خود را برای تشخیص زودهنگام هر گونه نگرانی سلامتی انجام دهید. دامپزشک شما می تواند به شما در ایجاد یک روال مراقبتی کمک کند که گربه شما را سالم نگه می دارد.

فراتر از برنامه ریزی سالانه بازدیدهای سلامتی با دامپزشک خود، مطمئن شوید که برای محیط زندگی گربه اوکراینی Levkoy خود یک پست خراش انتخاب کرده اید. این می تواند به ترویج خراشیدن سالم کمک کند و ناخن های گربه را در وضعیت خوبی نگه دارد، که برای چنین نژاد ترکیبی کنجکاوی بسیار مهم است.

گوش های گربه Levkoy اوکراینی باید به طور منظم برای نشانه های تجمع کثیفی یا عفونت احتمالی معاینه شوند. با دامپزشک خود در مورد شروع یک رژیم مسواک زدن منظم که مناسب Levkoy اوکراینی شما باشد، صحبت کنید. دامپزشک شما می تواند در مورد برندها و تکنیک های خاص به شما توصیه کند.

در نهایت، Levkoy  اوکراینی قطعا یک نژاد مخلوط است که از یک درخت گربه برای بازی و تعامل با آن قدردانی می کند. این می تواند بچه گربه را تحریک کند و برای جلوگیری از بروز مشکلات رفتاری کار می کند.

 

رنگ کت و آرایش

Levkoy  اوکراینی یک گربه تقریباً یا بهتر است گفت کاملاً بدون مو است که اغلب گفته می شود شبیه یک موجود بیگانه زیبا است.

وقتی نوبت به نظافت می‌رسد، گربه‌های بدون مو مانند Levkoy اوکراینی نیاز به زمان و توجه بیشتری دارند. قبل از هر چیز، باید مطمئن شوید که گربه خود را با یک رژیم غذایی با پروتئین بالا تغذیه می‌کنید تا شکل خود را حفظ کند و بتواند دمای بدن خود را تنظیم کند.

همچنین باید با دامپزشک خود در مورد کرم های ضد آفتاب مناسب برای گربه ها صحبت کنید.

در نهایت، Levkoy  اوکراینی حداقل یک بار در ماه نیاز به حمام کردن دارد تا چربی هایی که به طور طبیعی روی پوست آنها ایجاد می شود را تنظیم کند.

از نظر آب و هوا، بیشتر لوکوی های اوکراینی باید گرم نگه داشته شوند. حتی ممکن است بخواهید چند ژاکت گربه بخرید تا مطمئن شوید که گربه نژاد مخلوط شما خیلی سرد نمی شود.

 

کودکان و سایر حیوانات خانگی

Levkoy  اوکراینی برای خانواده هایی با بچه های جوان مناسب است. فقط مطمئن شوید که اجتماعی شدن اولیه اتفاق می افتد و مرزها به درستی در هر دو طرف تعیین می شوند. همیشه بر زمان بازی بین کودکان خردسال و گربه نظارت کنید.

وقتی صحبت از سایر حیوانات خانگی می شود، لوکوی خوش اخلاق اوکراینی معمولاً با اکثر حیوانات اهلی دیگر رفتار خوبی دارد. اما همیشه مطمئن شوید که بر تعاملات اولیه بین گربه جدید و حیوانات خانگی موجود نظارت کنید. گاهی اوقات این روابط بسیار به شخصیت هر حیوان خانگی بستگی دارد.

در نهایت، اجتماعی شدن اولیه واقعاً با این نژاد مخلوط نتیجه می دهد. مطمئن شوید که وقتی Levkoy اوکراینی خود را به خاطر رفتار خوب خود به خانه می آورید، پاداش می دهید!

 

گروه های نجات

ممکن است پیدا کردن یک نجات خاص برای گربه های اوکراینی Levkoy  دشوار باشد زیرا آنها یک نژاد مخلوط هستند. با این حال، ممکن است بخواهید نجات‌های مخصوص نژادی را امتحان کنید که از گربه‌های Donskoy یا Scottish Fold مراقبت می‌کنند، زیرا آنها گاهی اوقات از مخلوط‌های نژاد نیز مراقبت می‌کنند. همچنین می‌توانید پناهگاه‌ها و نجات‌هایی را امتحان کنید که به انواع گربه‌ها از جمله Levkoys  اوکراینی و همچنین پناهگاه محلی شما پاسخ می‌دهند. در اینجا چند راه نجات غیرانتفاعی وجود دارد که می توانید امتحان کنید:

امید برای پنجه ها ( https://www.hopeforpaws.org/cat_adoptions )

انجمن حیوانات بهترین دوستان ( https://bestfriends.org/adopt/adopt-our-sanctuary/cats )

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *