نژاد Oriental Bicolor

abyssinian-cat-pic

Oriental Bicolor  یک گربه با نژاد مخلوط است – تلاقی بین نژادهای گربه مو کوتاه آمریکایی و گربه سیامی. اجتماعی، باهوش و کنجکاو، این گربه سانان برخی از بهترین ویژگی ها را از والدین خود به ارث برده اند.

می‌توانید رنگ‌های دو رنگ شرقی را در پناهگاه‌ها و مراکز نجات پیدا کنید، بنابراین به یاد داشته باشید که همیشه آن را بپذیرید! اگر می خواهید یکی از این گربه ها را به خانه خود اضافه کنید، خرید نکنید!

Oriental Bicolor  یک انتخاب درجه یک برای یک گربه خانواده است. نژاد مختلط فوق‌العاده اجتماعی است و همیشه می‌خواهد در کنار انسان‌ها در زندگی آنها باشد. این گربه سانان همچنین پیوندهای خوبی با کودکان خردسال ایجاد می کنند. فقط به یاد داشته باشید که چنین گربه ای دوستانه و صمیمی به تعامل انسانی زیادی نیاز دارد. این یک نژاد مختلط نیست که بتواند برای مدت طولانی در روز تنها بماند.

خصوصیات نژاد

برخی از نژادهای گربه معمولاً مستقل و گوشه گیر هستند، حتی اگر از زمان بچگی توسط یک فرد بزرگ شده باشند. بعضی پیوند نزدیکی با یک نفر دارند و نسبت به دیگران بی تفاوت هستند. و برخی تمام خانواده را با محبت غرق می کنند.  نژاد تنها عاملی نیست که به سطوح محبت وارد می شود. گربه‌هایی که در خانه‌ای با اطرافیان بزرگ شده‌اند، با انسان‌ها احساس راحتی می‌کنند و راحت‌تر با هم ارتباط برقرار می‌کنند.

اگر می خواهید خانه خود را با یک گربه به اشتراک بگذارید، باید با سطحی از موهای گربه روی لباس و خانه خود مقابله کنید. با این حال، ریزش در بین نژادها متفاوت است. اگر اهل نظافت هستید، باید یا نژاد کم ریزش را انتخاب کنید یا استانداردهای خود را کاهش دهید.

به  دلیل شیوه های اصلاح نژادی ضعیف، برخی از نژادها مستعد مشکلات ژنتیکی خاصی هستند. این بدان معنا نیست که هر گربه ای از آن نژاد به این بیماری ها مبتلا می شود. این فقط به این معنی است که آنها در معرض خطر بیشتری هستند. اگر فقط به دنبال گربه ها یا بچه گربه های اصیل هستید، بهتر است دریابید که کدام بیماری های ژنتیکی در نژاد مورد علاقه شما مشترک است.

برخی  از گربه ها بچه گربه های همیشگی هستند – پر از انرژی و شیطنت – در حالی که برخی دیگر جدی تر و آرام تر هستند. اگرچه یک بچه گربه بازیگوش دوست داشتنی به نظر می رسد، اما در نظر بگیرید که هر روز چند بازی تعقیب و گریز با اسباب بازی موشی را که می خواهید انجام دهید، و اینکه آیا بچه یا حیوانات دیگری دارید که می توانند به عنوان همبازی در آن بایستند، در نظر بگیرید.

صدای برخی از نژادها بیشتر از بقیه با صدای میو، یغ و پچ پچ کردن است. هنگام انتخاب نژاد، به این فکر کنید که گربه چگونه صدا می کند و چند وقت یکبار. اگر “مکالمه” مستمر شما را دیوانه می کند، گربه ای را در نظر بگیرید که احتمال گپ زدن کمتری دارد.

بردبار بودن با کودکان، به اندازه کافی رسیدگی به حیوانات خانگی و در آغوش گرفتن آنها، و داشتن نگرش بی پروا نسبت به دویدن، جیغ زدن جوانان همگی از ویژگی هایی هستند که باعث می شود یک گربه بچه دوست باشد. رتبه‌بندی‌های ما تعمیم‌هایی است، و تضمینی برای رفتار هر نژاد یا گربه‌ای نیست. گربه‌ها از هر نژادی می‌توانند بر اساس تجربیات و شخصیت قبلی‌شان با بچه‌ها خوب باشند.

گربه‌های غریبه‌پسند با نگاهی کنجکاو یا بازیگوشی از مهمانان استقبال می‌کنند. دیگران خجالتی یا بی تفاوت هستند، شاید حتی در زیر مبلمان پنهان می شوند یا به اتاق دیگری می روند. با این حال، فرقی نمی کند که چه نژادی باشد، گربه ای که به عنوان یک بچه گربه در معرض انواع مختلف، سن، اندازه و شکل افراد مختلف قرار گرفته است، در بزرگسالی به غریبه ها بهتر پاسخ می دهد.

برخی از نژادها نیاز بسیار کمی به نظافت دارند. برخی دیگر برای تمیز و سالم ماندن نیاز به مسواک زدن منظم دارند. در نظر بگیرید که آیا برای گربه ای که نیاز به مسواک زدن روزانه دارد، وقت و حوصله دارید یا خیر.

برخی از نژادهای گربه باهوش‌تر از سایر نژادها شناخته می‌شوند. اما همه گربه ها، اگر از تحریک ذهنی مورد نیاز خود محروم شوند، مشغول کار خود خواهند شد. اسباب بازی های تعاملی گربه راه خوبی برای تمرین مغز گربه و دور نگه داشتن آنها از شرارت است.

دوستی با سایر حیوانات خانگی و دوستی با انسان ها دو چیز کاملاً متفاوت هستند. برخی از گربه ها بیشتر از بقیه حیوانات خانگی دیگر را در خانه می پذیرند.

آمار حیاتی

طول عمر:

۸ تا ۱۲ سال

طول:

متوسط

وزن:

۸ تا ۱۲ پوند

اصل و نسب:

ایالات متحده

اطلاعات بیشتر درباره این نژاد

تاریخ

تاریخچه نژاد گربه مخلوط Oriental Bicolor از سال ۱۹۷۹ آغاز می شود. این ترکیب در اصل توسط Lindajean Grillo  ساخته شده است، که به عنوان نژاد گربه سانان آمریکایی و گربه سیامی شناخته می شود. بعداً در دهه ۸۰، پرورش دهندگان همکار در اروپا شروع به توسعه گربه های دو رنگ شرقی کردند که به گسترش محبوبیت آنها در سراسر جهان کمک کرد.

Oriental Bicolor  به طور رسمی توسط انجمن بین المللی گربه  (TICA)  در سال ۱۹۸۳ به رسمیت شناخته شد .

این روزها می‌توانید دو رنگ‌های شرقی را در پناهگاه‌ها یا تحت مراقبت گروه‌های نجات پیدا کنید. بنابراین اگر تصمیم گرفتید که این نژاد مخلوط برای شماست، حتماً فرزندخواندگی را در نظر بگیرید!

اندازه

Oriental Bicolor  یک گربه با جثه متوسط ​​است. همانطور که همیشه وجود دارد، استانداردهای اندازه دقیق ممکن است متفاوت باشد.

وزن اکثر دو رنگ های شرقی بین هشت تا دوازده پوند است. با این حال، بسیاری از آنها می توانند کوچکتر یا بزرگتر از حد متوسط ​​باشند.

شخصیت

Oriental Bicolor  یکی از اجتماعی ترین گربه های موجود است. این نژاد متمایز و شیک دوست دارد در اطراف انسان ها باشد و به طور یکسان با افراد مسن تر و بچه های جوان ارتباط برقرار می کند.

در واقع، گربه تقریباً می خواهد که مرکز توجه باشد، بنابراین اگر اغلب برای مدت طولانی از خانه دور می شوید یا مجبور به سفرهای کاری هستید، مراقب این موضوع باشید.  Oriental Bicolor توجه انسان را می طلبد.

همانطور که گفته شد، اینها نیز گربه های باهوشی هستند که با پیدا کردن اسباب بازی های تعاملی هوشمند و کاوش در گوشه و کنارهای جدید، با خوشحالی خود را سرگرم می کنند. فراهم کردن فضای زندگی بزرگ برای گربه خود که فرصت پرسه زدن در اطراف و بررسی مناطق جدید را فراهم می کند برای این نژاد مخلوط ضروری است.

همچنین، هشدار داده می شود که دو رنگ شرقی اغلب به عنوان یک گربه پرحرف و ارتباطی توصیف می شود، بنابراین برای بسیاری از مکالمات رفت و برگشت آماده باشید!

سلامتی

Oriental Bicolors  عموماً گربه های سالمی هستند. اگرچه، آنها می توانند مستعد شرایط مشابهی باشند که نژادهای مو کوتاه آمریکایی و سیامی با آن مواجه هستند. مثل همیشه، مهم است که برای بازدیدهای منظم سلامتی با دامپزشک گربه خود برنامه ریزی کنید.

برخی از مشکلات رایج سلامتی که دو رنگ های شرقی از آن رنج می برند عبارتند از:

چشم های ضربدری

آسم

بیماری قلبی

اهمیت دادن

مانند همه گربه ها، مهم است که معاینات دامپزشکی منظم Oriental Bicolor  خود را برای تشخیص زودهنگام هر گونه نگرانی سلامتی انجام دهید. دامپزشک شما می تواند به شما در ایجاد یک روال مراقبتی کمک کند که گربه شما را سالم نگه می دارد.

فراتر از برنامه ریزی سالانه بازدیدهای سلامتی با دامپزشک خود، مطمئن شوید که یک پست خاراندنی برای محیط زندگی گربه Oriental Bicolor  خود انتخاب کرده اید. این می‌تواند به خراشیدن سالم کمک کند و ناخن‌های گربه را در وضعیت خوبی نگه دارد. این امر به ویژه برای نژاد مخلوطی مانند دو رنگ شرقی که دوست دارد فعال و کنجکاو باشد بسیار مهم است.

گوش های گربه نیز باید به طور منظم برای علائم تجمع کثیفی یا عفونت احتمالی بررسی شوند. با دامپزشک خود در مورد شروع یک رژیم مسواک زدن معمولی که مطابق با Oriental Bicolor شما باشد صحبت کنید. دامپزشک شما می تواند در مورد برندها و تکنیک های خاص به شما توصیه کند.

در نهایت، از آنجایی که Oriental Bicolor گربه ای با انرژی زیاد است، توصیه می شود یک درخت گربه را به خانه خود اضافه کنید.

رنگ کت و آرایش

Oriental Bicolor  ترکیبی از کت پایه سفید با بسیاری از رنگ های دیگر دارد. دارچینی، آبی و شاه بلوطی همگی ترکیبات محبوبی هستند.

وقتی صحبت از آراستگی به میان می آید، Oriental Bicolor  ریزش کمی دارد و واقعاً فقط یک بار در هفته نیاز به مسواک زدن دارد. این به دور کردن تشک ها و حفظ وضعیت خوب کت کمک می کند. فقط مطمئن شوید که به آرامی اصلاح کنید زیرا نژاد مخلوط دارای پوشش نازکی است.

از نظر آب و هوا، بیشتر گربه‌های دو رنگ شرقی سازگار هستند، اما محیط زندگی کمی گرم‌تر را ترجیح می‌دهند. همچنین همیشه باید مطمئن شوید که در ماه‌های گرم‌تر سایه و آب شیرین کافی وجود دارد.

کودکان و سایر حیوانات خانگی

Oriental Bicolor  با بچه های جوان خیلی خوب کنار می آید. فقط مطمئن شوید که اجتماعی شدن اولیه اتفاق می افتد و مرزها به درستی در هر دو طرف تعیین می شوند. بر تعاملات اولیه بین بچه ها و گربه ها نظارت کنید.

وقتی صحبت از سایر حیوانات خانگی خانگی می شود، دو رنگ شرقی خوش اخلاق معمولا با بسیاری از حیوانات اهلی رفتار خوبی دارد. اما همیشه به یاد داشته باشید که بر تعاملات اولیه بین گربه جدید و حیوانات خانگی موجود نیز نظارت داشته باشید. گاهی اوقات این روابط بسیار به شخصیت هر حیوان خانگی بستگی دارد.

در نهایت، اجتماعی شدن اولیه واقعاً با این نژاد مخلوط نتیجه می دهد. مطمئن شوید که دو رنگ شرقی خود را برای رفتار خوب خود وقتی به خانه نزد خانواده خود می آورید، پاداش می دهید!

گروه های نجات

ممکن است پیدا کردن یک نجات خاص برای گربه های شرقی دو رنگ سخت باشد زیرا آنها یک نژاد مخلوط هستند. با این حال، ممکن است بخواهید امدادگران نژاد خاصی را امتحان کنید که از گربه‌های مو کوتاه آمریکایی یا سیامی مراقبت می‌کنند، زیرا آنها گاهی اوقات از مخلوط‌های نژادی نیز مراقبت می‌کنند. همچنین می‌توانید پناهگاه‌ها و نجات‌هایی را امتحان کنید که به انواع گربه‌ها، از جمله Oriental Bicolors، و همچنین پناهگاه محلی شما پاسخ می‌دهند. در اینجا چند راه نجات غیرانتفاعی وجود دارد که می توانید امتحان کنید:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *